FCS40US15
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCS40US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC CONVERTER, 40W OPEN FRAME,
Podatkovni listi: FCS40US15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCS40US15
Številka dela FCS40US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC CONVERTER, 40W OPEN FRAME, Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5347 pcs Podatkovni list FCS40US15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod - Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 27.9mm) Serija FCS40
Moč (Watts) 40W Druga imena 1470-4683
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Učinkovitost -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.67A Input Tok - izhod (maks.) 2.67A