FCM400PS36
XP PowerXP Power
FCM400PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCM400PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 400W
Podatkovni listi: 1.FCM400PS36.pdf2.FCM400PS36.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 327 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 327 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCM400PS36
Številka dela FCM400PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327 pcs Podatkovni list 1.FCM400PS36.pdf2.FCM400PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 275 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.00" L x 4.00" W x 1.93" H (152.4mm x 101.6mm x 49.0mm)
Serija FCM Moč (Watts) 400W
Druga imena 1470-1319 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 11.1A 80 ~ 275 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 11.1A Odobritve CB, CE