EPL225PS36
XP PowerXP Power
EPL225PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPL225PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: EPL225PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EPL225PS36
Številka dela EPL225PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1058 pcs Podatkovni list EPL225PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.3mm)
Serija EPL225 Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-3021 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.16A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.16A Odobritve CB, CE, UL