EPL150PS18
XP PowerXP Power
EPL150PS18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EPL150PS18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
Podatkovni listi: EPL150PS18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EPL150PS18
Številka dela EPL150PS18 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1288 pcs Podatkovni list EPL150PS18.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 18V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm)
Serija EPL150 Moč (Watts) 100W (150W Forced Air)
Druga imena 1470-4540 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PFC, Universal Input
Učinkovitost 93% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 5.56A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.56A Odobritve CB, TUV, UL