EML30US48-S
XP PowerXP Power
EML30US48-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EML30US48-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 30W
Podatkovni listi: EML30US48-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EML30US48-S
Številka dela EML30US48-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2171 pcs Podatkovni list EML30US48-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija EML30 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-2743 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 620mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 620mA Odobritve CB