EMH350PS18
XP PowerXP Power
EMH350PS18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMH350PS18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 18V 350W
Podatkovni listi: EMH350PS18.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 411 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMH350PS18
Številka dela EMH350PS18 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 18V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 411 pcs Podatkovni list EMH350PS18.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 18V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 275 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija EMH Moč (Watts) 350W
Druga imena 1470-1309 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 19.5A 80 ~ 275 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 19.5A Odobritve CB, CE, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EMH350PD23-EF
EMH350PD23-EF
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 48V 350W
Na zalogi: 327 pcs
Prenesi: EMH350PD23-EF.pdf
RFQ
EMH350PS18-01
EMH350PS18-01
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 18V 350W