EMH350PD22-EF
XP PowerXP Power
EMH350PD22-EF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMH350PD22-EF
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 36V 350W
Podatkovni listi: EMH350PD22-EF.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 284 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMH350PD22-EF
Številka dela EMH350PD22-EF Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 36V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284 pcs Podatkovni list EMH350PD22-EF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 36V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 275 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.00" L x 4.00" W x 1.75" H (177.8mm x 101.6mm x 44.5mm)
Serija EMH Moč (Watts) 350W
Druga imena 1470-2382 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 36V 16.5A, 5.5A 80 ~ 275 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 16.5A, 5.5A Odobritve CB, CE, TUV, UL