EME05US48-P
XP PowerXP Power
EME05US48-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EME05US48-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: EME05US48-P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EME05US48-P
Številka dela EME05US48-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5109 pcs Podatkovni list EME05US48-P.pdf
Utež 0.03 lb (13.61g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 1.40" L x 0.93" W x 0.51" H (35.6mm x 23.7mm x 13.0mm)
Serija EME05 Moč (Watts) 5W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 104mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 104mA