ECS45US48
XP PowerXP Power
ECS45US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS45US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 45W
Podatkovni listi: 1.ECS45US48.pdf2.ECS45US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECS45US48
Številka dela ECS45US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 45W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2928 pcs Podatkovni list 1.ECS45US48.pdf2.ECS45US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.05" H (76.2mm x 50.8mm x 26.7mm)
Serija ECS Moč (Watts) 45W
Druga imena 1470-1290 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 950mA 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 950mA Odobritve CB
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECS41BH
ECS41BH
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: RELAY CUR SENSE 120VAC 2-20A
Na zalogi: 746 pcs
Prenesi: ECS41BH.pdf
RFQ
ECS4HBC
ECS4HBC
Opis: RELAY CUR SENSE 120VAC 5-50A