ECS25US24
XP PowerXP Power
ECS25US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS25US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 25W
Podatkovni listi: 1.ECS25US24.pdf2.ECS25US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECS25US24
Številka dela ECS25US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3975 pcs Podatkovni list 1.ECS25US24.pdf2.ECS25US24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.2mm)
Serija ECS Moč (Watts) 25W
Druga imena 1470-1284 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.04A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.04A Odobritve CB
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECS20BC
ECS20BC
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: RELAY CUR SENSE 24VAC 0.5-5A
Na zalogi: 683 pcs
Prenesi: ECS20BC.pdf
RFQ
ECS21BC
ECS21BC
Opis: RELAY CUR SENSE 24VAC 2-20A
Na zalogi: 754 pcs
Prenesi: ECS21BC.pdf
RFQ
ECS2HBC
ECS2HBC
Opis: RELAY CUR SENSE 24VAC 5-50A