ECS100US48
XP PowerXP Power
ECS100US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS100US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 80W
Podatkovni listi: 1.ECS100US48.pdf2.ECS100US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECS100US48
Številka dela ECS100US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1523 pcs Podatkovni list 1.ECS100US48.pdf2.ECS100US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serija ECS Moč (Watts) 80W (100W Forced Air)
Druga imena 1470-1275 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.1A Odobritve CB