ECP60UT01
XP PowerXP Power
ECP60UT01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECP60UT01
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Podatkovni listi: ECP60UT01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECP60UT01
Številka dela ECP60UT01 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1778 pcs Podatkovni list ECP60UT01.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECP Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-1266 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 7A, 3A, 300mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 7A, 3A, 300mA Odobritve -