ECM60UT32
XP PowerXP Power
ECM60UT32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECM60UT32
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W
Podatkovni listi: ECM60UT32.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECM60UT32
Številka dela ECM60UT32 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2014 pcs Podatkovni list ECM60UT32.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija ECM Moč (Watts) 60W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 24V -12V 8A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8A, 1.5A, 500mA