ECL15US09-T
XP PowerXP Power
ECL15US09-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15US09-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 15W
Podatkovni listi: ECL15US09-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15US09-T
Številka dela ECL15US09-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3176 pcs Podatkovni list ECL15US09-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 9V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.25" W x 0.78" H (78.7mm x 31.7mm x 20.0mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-1176 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.67A Odobritve -