ECL15UD01-E
XP PowerXP Power
ECL15UD01-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL15UD01-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: ECL15UD01-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL15UD01-E
Številka dela ECL15UD01-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2642 pcs Podatkovni list ECL15UD01-E.pdf
Utež 0.209 lb (94.8g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 15W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 1470-1160
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 650mA, 650mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 650mA, 650mA Odobritve CSA, cUL, EN, IEC, UL