ECL05US15-E
XP PowerXP Power
ECL05US15-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL05US15-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 5W
Podatkovni listi: ECL05US15-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL05US15-E
Številka dela ECL05US15-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3631 pcs Podatkovni list ECL05US15-E.pdf
Utež 0.132 lb (59.87g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)
Serija ECL Moč (Watts) 5W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±1%
Uredba o vrsticah ±0.5% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 330mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 330mA