ECF40US12
XP PowerXP Power
ECF40US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECF40US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: ECF40US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECF40US12
Številka dela ECF40US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3288 pcs Podatkovni list ECF40US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 1.50" W x 1.11" H (76.2mm x 38.1mm x 28.2mm)
Serija ECF40 Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-4287 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 91% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.34A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.34A Odobritve CB, CE, TUV, UL