ECE05US48
XP PowerXP Power
ECE05US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE05US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 5W
Podatkovni listi: ECE05US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE05US48
Številka dela ECE05US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4597 pcs Podatkovni list ECE05US48.pdf
Utež 0.035 lb (15.88g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.60" H (25.4mm x 25.4mm x 15.2mm)
Serija ECE Moč (Watts) 5W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 1470-1113
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 100mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Odobritve CSA, cUL, EN, UL