DSR240PS48
XP PowerXP Power
DSR240PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSR240PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: 1.DSR240PS48.pdf2.DSR240PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 812 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSR240PS48
Številka dela DSR240PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 812 pcs Podatkovni list 1.DSR240PS48.pdf2.DSR240PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.88" L x 1.77" W x 4.69" H (124.0mm x 45.0mm x 119.1mm) Serija -
Moč (Watts) 240W Druga imena 1470-4675
DSR240PS48-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 94% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve -