DNR60US24
XP PowerXP Power
DNR60US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR60US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 60W
Podatkovni listi: DNR60US24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DNR60US24
Številka dela DNR60US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2442 pcs Podatkovni list DNR60US24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Serija DNR Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-1105 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE