DNR05US24
XP PowerXP Power
DNR05US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DNR05US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 5W
Podatkovni listi: DNR05US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DNR05US24
Številka dela DNR05US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 5W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4033 pcs Podatkovni list DNR05US24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
Serija DNR Moč (Watts) 5W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Učinkovitost 72% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 210mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 210mA Odobritve -