DDC3024S15
XP PowerXP Power
DDC3024S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDC3024S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 15V 30W
Podatkovni listi: DDC3024S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDC3024S15
Številka dela DDC3024S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1695 pcs Podatkovni list DDC3024S15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.22" L x 1.38" W x 3.58" H (56.4mm x 35.0mm x 91.0mm)
Serija DDC30 Moč (Watts) 30W
Pakiranje - Druga imena 1470-2836
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 84%
Tok - izhod (maks.) 2A Odobritve CB