DDC1524S24
XP PowerXP Power
DDC1524S24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDC1524S24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 24V 15W
Podatkovni listi: DDC1524S24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DDC1524S24
Številka dela DDC1524S24 Proizvajalec XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 24V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2315 pcs Podatkovni list DDC1524S24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.22" L x 0.71" W x 3.58" H (56.4mm x 18.0mm x 91.0mm)
Serija DDC15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje - Druga imena 1470-2832
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83%
Tok - izhod (maks.) 630mA Odobritve CB