CLC175US24-TF
XP PowerXP Power
CLC175US24-TF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLC175US24-TF
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 55W
Podatkovni listi: 1.CLC175US24-TF.pdf2.CLC175US24-TF.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 884 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 884 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLC175US24-TF
Številka dela CLC175US24-TF Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 55W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 884 pcs Podatkovni list 1.CLC175US24-TF.pdf2.CLC175US24-TF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serija CLC Moč (Watts) 55W (125W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.9A