CLC175US12
XP PowerXP Power
CLC175US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLC175US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 55W
Podatkovni listi: 1.CLC175US12.pdf2.CLC175US12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 999 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLC175US12
Številka dela CLC175US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 55W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 999 pcs Podatkovni list 1.CLC175US12.pdf2.CLC175US12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Serija CLC Moč (Watts) 55W (125W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.9A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 13.9A