CCM250PS28
XP PowerXP Power
CCM250PS28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCM250PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 249W
Podatkovni listi: CCM250PS28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 370 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCM250PS28
Številka dela CCM250PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 249W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 370 pcs Podatkovni list CCM250PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 275 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.00" L x 4.00" W x 1.54" H (152.4mm x 101.6mm x 39.1mm)
Serija CCM Moč (Watts) 249W
Druga imena 1470-4428 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 95% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 8.9A 80 ~ 275 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.9A Odobritve CB, TUV, UL