CCL400PS48
XP PowerXP Power
CCL400PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCL400PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 398W
Podatkovni listi: CCL400PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 333 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCL400PS48
Številka dela CCL400PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 398W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333 pcs Podatkovni list CCL400PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm)
Serija CCL400 Moč (Watts) 398W
Druga imena 1470-4424 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 8.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.3A Odobritve CB, CE, TUV, UL