CCH400PS28
XP PowerXP Power
CCH400PS28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCH400PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 409W
Podatkovni listi: CCH400PS28.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 240 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCH400PS28
Številka dela CCH400PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 409W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240 pcs Podatkovni list CCH400PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.43" L x 4.02" W x 1.69" H (214.1mm x 102.1mm x 42.9mm)
Serija CCH400 Moč (Watts) 409W
Druga imena 1470-4415 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 90% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 14.5A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 14.5A Odobritve CB, TUV, UL