CCB200PS24
XP PowerXP Power
CCB200PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCB200PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 199W
Podatkovni listi: CCB200PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 777 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCB200PS24
Številka dela CCB200PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 199W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 777 pcs Podatkovni list CCB200PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija CCB200 Moč (Watts) 199W
Druga imena 1470-4404 delovna temperatura -20°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 95% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.3A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CCB-25
CCB-25
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: CIR BRKR 25A AUTOMATIC RESET