ASB110PS24
XP PowerXP Power
ASB110PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASB110PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 110W
Podatkovni listi: ASB110PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 535 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 535 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASB110PS24
Številka dela ASB110PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 110W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 535 pcs Podatkovni list ASB110PS24.pdf
Utež 0.51 lb (231.33g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm)
Serija ASB110 Moč (Watts) 110W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 1470-2700
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±0.5% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 91% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.58A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.58A Odobritve CB, CE, cURus, TUVgs