AMM150PS27
XP PowerXP Power
AMM150PS27 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMM150PS27
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 60-150 WATTS
Podatkovni listi: AMM150PS27.pdf
Stanje zalog 523 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMM150PS27
Številka dela AMM150PS27 Proizvajalec XP Power
Opis 60-150 WATTS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 523 pcs Podatkovni list AMM150PS27.pdf
Napetost - izhod 27V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 8.17" L x 3.23" W x 1.96" H (207.6mm x 82.0mm x 49.7mm) Serija AMM150 (150W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 150W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 4 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 85%
natančen opis 27V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5.56A
Dolžina kabla 78" (1.98m) Odobritve cUL