AMM120PS18
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMM120PS18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 60-150 WATTS
Podatkovni listi: AMM120PS18.pdf
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMM120PS18
Številka dela AMM120PS18 Proizvajalec XP Power
Opis 60-150 WATTS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list AMM120PS18.pdf
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm) Serija AMM120 (120W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 120W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 4 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 85%
natančen opis 18V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 6.67A
Dolžina kabla 76" (1.93m) Odobritve cUL