AJM90PS19C2
XP PowerXP Power
AJM90PS19C2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AJM90PS19C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Podatkovni listi: AJM90PS19C2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AJM90PS19C2
Številka dela AJM90PS19C2 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1349 pcs Podatkovni list AJM90PS19C2.pdf
Utež 0.772 lb (350.17g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.51" L x 2.80" W x 0.87" H (140.0mm x 71.0mm x 22.0mm)
Serija AJM90 (90W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 90W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-3136
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 19V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.74A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CB
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AJM90PS19
AJM90PS19
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W