AHM100PS48
XP PowerXP Power
AHM100PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHM100PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W
Podatkovni listi: 1.AHM100PS48.pdf2.AHM100PS48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHM100PS48
Številka dela AHM100PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1265 pcs Podatkovni list 1.AHM100PS48.pdf2.AHM100PS48.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
Serija AHM100 (100W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 100W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-1028
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 48V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.08A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)