AHE220PS19
XP PowerXP Power
AHE220PS19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHE220PS19
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 220W
Podatkovni listi: AHE220PS19.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 940 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AHE220PS19
Številka dela AHE220PS19 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 220W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 940 pcs Podatkovni list AHE220PS19.pdf
Utež 2.4 lbs (1.1kg) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Serija AHE220 (220W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 220W Polarizacija -
Izhodni priključek Rectangular, 6 Position Druga imena 1470-3053
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 19V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 11.57A
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CB