AG025P-12
XP PowerXP Power
AG025P-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AG025P-12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 250V 1W
Podatkovni listi: AG025P-12.pdf
Status RoHs Brez izjeme / RoHS skladna
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AG025P-12
Številka dela AG025P-12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 250V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez izjeme / RoHS skladna
Količina na voljo 1340 pcs Podatkovni list AG025P-12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 250V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 0.7V Napetost - Vhod (maks.) 12V
Tip High Voltage - Isolated Module Velikost / dimenzija 0.92" L x 0.45" W x 0.25" H (23.4mm x 11.4mm x 6.4mm)
Serija XP EMCO - AG Moč (Watts) 1W
Pakiranje Box Paket / primer 5-SMD Module
Druga imena 1470-3204 delovna temperatura -25°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 1 Output 250V 4mA 0.7V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 4mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AG01WK
AG01WK
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: DIODE GEN PURP 400V 700MA AXIAL
Na zalogi: 557475 pcs
Prenesi: AG01WK.pdf
RFQ
AG040B
AG040B
Proizvajalci: NVE Corporation
Opis: ADL021 BATTERY POWERED DEMO BRD
Na zalogi: 5313 pcs
Prenesi: AG040B.pdf
RFQ
AG01AWS
AG01AWS
Opis: DIODE GEN PURP 600V 500MA AXIAL
Prenesi: AG01AWS.pdf
AG01P-5
AG01P-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 100V 1W
Prenesi: AG01P-5.pdf
AG01V0
AG01V0
Prenesi: AG01V0.pdf
AG01V1
AG01V1
Prenesi: AG01V1.pdf
AG040C
AG040C
Proizvajalci: NVE Corporation
Opis: ADL021 EXTERNAL POWERED DEMO BRD
Prenesi: AG040C.pdf
AG05P-5
AG05P-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 500V 1W
Prenesi: AG05P-5.pdf
AG02P-5
AG02P-5
Opis: DC DC CONVERTER 200V 1W
Prenesi: AG02P-5.pdf
AG01V
AG01V
Prenesi: AG01V.pdf
AG01WS
AG01WS
Prenesi: AG01WS.pdf
AG05P-12
AG05P-12
Opis: DC DC CONVERTER 500V 1W
Prenesi: AG05P-12.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%