AFM60US24
XP PowerXP Power
AFM60US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFM60US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Podatkovni listi: AFM60US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFM60US24
Številka dela AFM60US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2500 pcs Podatkovni list AFM60US24.pdf
Utež 0.78 lb (353.8g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.44" W x 1.34" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm)
Serija AFM60 (60W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 60W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-1019
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Dolžina kabla 37.4" (0.95m)