AFM30US12
XP PowerXP Power
AFM30US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFM30US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Podatkovni listi: AFM30US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFM30US12
Številka dela AFM30US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3732 pcs Podatkovni list AFM30US12.pdf
Utež 0.565 lb (256.28g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm)
Serija AFM30 (30W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 30W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-1004
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Dolžina kabla 37.4" (0.95m)