AEM60US48
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEM60US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 60 WATTS
Podatkovni listi: AEM60US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEM60US48
Številka dela AEM60US48 Proizvajalec XP Power
Opis 60 WATTS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1066 pcs Podatkovni list AEM60US48.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.1mm x 58.0mm x 30.5mm) Serija AEM60 (60W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 60W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost 85%
natančen opis 48V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.25A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CE