AEL80US15
XP PowerXP Power
AEL80US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEL80US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 80W
Podatkovni listi: AEL80US15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEL80US15
Številka dela AEL80US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 80W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1085 pcs Podatkovni list AEL80US15.pdf
Utež 1.5 lbs (680.4g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Serija AEL80 (80W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 81W Polarizacija -
Izhodni priključek DIN, 5 Pin delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 15V 81W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5.38A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CB, TUV, UL