AEH80UM31
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH80UM31
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 8.25-130 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AEH80UM31.pdf
Stanje zalog 936 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 936 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEH80UM31
Številka dela AEH80UM31 Proizvajalec XP Power
Opis 8.25-130 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 936 pcs Podatkovni list AEH80UM31.pdf
Napetost - izhod 5V, 12V, -12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 6.61" L x 3.09" W x 1.75" H (167.9mm x 78.5mm x 44.5mm) Serija AEH80 (80W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 76W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 8 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 80%
natančen opis 5V, 12V, -12V 76W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 6A, 3A, 800mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CE, cUL