AEH45UM31
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH45UM31
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 8.25-130 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AEH45UM31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEH45UM31
Številka dela AEH45UM31 Proizvajalec XP Power
Opis 8.25-130 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1457 pcs Podatkovni list AEH45UM31.pdf
Napetost - izhod 5V, 12V, -12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Serija AEH45 (45W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 59W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 5 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 80%
natančen opis 5V, 12V, -12V 59W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 5A, 2A, 800mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CE, cUL