AEH15US12
pregled izdelka
Številka dela: AEH15US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 8.25-130 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AEH15US12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AEH15US12
Številka dela AEH15US12 Proizvajalec XP Power
Opis 8.25-130 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2972 pcs Podatkovni list AEH15US12.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.58" L x 1.50" W x 1.42" H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm) Serija AEH15 (15W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 15W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 80%
natančen opis 12V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.25A
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve CE, cUL