AEH130PS28
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEH130PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 8.25-130 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AEH130PS28.pdf
Stanje zalog 759 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEH130PS28
Številka dela AEH130PS28 Proizvajalec XP Power
Opis 8.25-130 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 759 pcs Podatkovni list AEH130PS28.pdf
Napetost - izhod 28V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 7.71" L x 3.46" W x 1.99" H (196.0mm x 88.0mm x 50.5mm) Serija AEH130 (130W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 129W
Polarizacija - Izhodni priključek DIN, 8 Pin
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 80%
natančen opis 28V 129W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.6A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CE, cUL