AED70US15
XP PowerXP Power
AED70US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AED70US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 36-70 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AED70US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AED70US15
Številka dela AED70US15 Proizvajalec XP Power
Opis 36-70 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1398 pcs Podatkovni list AED70US15.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.20" L x 2.29" W x 1.18" H (132.0mm x 58.0mm x 30.0mm) Serija AED70 (70W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 69W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost 85%
natančen opis 15V 69W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.6A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve -