AED36US09
XP PowerXP Power
AED36US09 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AED36US09
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 36-70 WATTS AC/DC
Podatkovni listi: AED36US09.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AED36US09
Številka dela AED36US09 Proizvajalec XP Power
Opis 36-70 WATTS AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2696 pcs Podatkovni list AED36US09.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.97" W x 0.79" H (110.0mm x 50.0mm x 20.0mm) Serija AED36 (36W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 27W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost 85%
natančen opis 9V 27W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 3A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve -