AEB45US48
XP PowerXP Power
AEB45US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEB45US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 48W
Podatkovni listi: AEB45US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AEB45US48
Številka dela AEB45US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 48W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2782 pcs Podatkovni list AEB45US48.pdf
Utež 0.618 lb (280.32g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Serija AEB45 (45W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 48W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 48V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve -