AEB100PS125
XP PowerXP Power
AEB100PS125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEB100PS125
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12.5V 100W
Podatkovni listi: AEB100PS125.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEB100PS125
Številka dela AEB100PS125 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12.5V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1049 pcs Podatkovni list AEB100PS125.pdf
Utež 1.4 lbs (635g) Napetost - izhod 12.5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.90" L x 2.76" W x 1.38" H (150.0mm x 70.0mm x 35.0mm)
Serija AEB100 (100W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 100W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 12.5V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 8A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve -