ACS60US48
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACS60US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 60W
Podatkovni listi: ACS60US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACS60US48
Številka dela ACS60US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 60W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1472 pcs Podatkovni list ACS60US48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Serija * Moč (Watts) 60W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 88%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.25A