ACM36US24
XP PowerXP Power
ACM36US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM36US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL
Podatkovni listi: ACM36US24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACM36US24
Številka dela ACM36US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC WALL MOUNT PSU, 36W,LEVEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5144 pcs Podatkovni list ACM36US24.pdf
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.93" L x 1.29" W x 2.34" H (96.7mm x 33.0mm x 59.5mm) Serija ACM36 (36W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 36W
Polarizacija - Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1470-4473 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni priključek Multi-Blade (Sold Separately) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 24V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Dolžina kabla 59" (1.50m)